Karrier

Ha szeretnél egy lelkes csapat jókedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában, akkor a következő sorok Neked szólnak! A kerékpározás iránti szeretetünket igyekszünk “beépíteni” a magas minőségű Gepida kerékpárokba és bízunk benne, hogy sikerünkhöz Te is hozzá fogsz járulni! Nézd meg aktuális állásajánlatainkat és jelentkezz bátran!

A cinkotai Olimpia Kerékpárgyártó Kft. azonnali kezdéssel keresi új munkatársait:

SALES SUPPORT MUNKATÁRS (német nyelvtudással)

Feladat

  • A cég vevőivel történő folyamatos kapcsolattartás német nyelven telefonon és e-mailen keresztül
  • Külföldön dolgozó területi képviselők munkájának támogatása, szervezése
  • Ajánlatok előkészítése, elkészítése és követése
  • Rendelések feldolgozása, számlázása
  • Technikai és értékesítési támogatás a cég vevői számára
  • Kintlévőségek monitorozása és kezelése
  • Beérkező reklamációk kezelése, garanciális ügyintézése, az ügyintézés dokumentálása
  • Értékesítési feladatok ellátása

Elvárások

  • Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban (napi munkavégzéshez szükséges)
  • Érdeklődsz a külkereskedelem terület iránt
  • Lelkes, pörgős személyiség vagy
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készséggel rendelkezel
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készséged van
  • Önállóan, precízen végzed a munkád
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy egyéb nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági, kereskedelmi és/vagy műszaki és/vagy német nyelvű bölcsész végzettség
  • Kerékpáros műszaki ismeret

Amit ajánlunk

  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégben valósíthatod céljaid
  • Stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • Jó hangulatot, támogató munkakörnyezetet és egy összetartó csapatot kínálunk

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Cinkota)

Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában. Kérjük pályázatodat a bérigényed megjelölésével a következő címre juttasd el: allas@gepida.hu

MARKETING MUNKATÁRS

Mit szeretnénk kérni Tőled?

  • Teljes körűen ellásd a cég klasszikus PR és marketing feladatait
  • Összeállítsd az éves marketing tervet, majd folyamatosan nyomon is kövesd, és riportálj róla a vezetőségnek
  • Támogasd az értékesítési csapat tevékenységét
  • Összeállítsd a kereskedelmi támogató anyagokat, PR anyagokat, prezentációkat (angol és magyar nyelven)
  • Megszervezd rendezvényeinket, kiállításainkat, nyereményjátékainkat
  • Koordináld a cég és a megbízott marketing ügynökség közötti munkafolyamatokat, egyeztetéseket
  • Naprakészen tartsd webes és közösségi média felületeinket
  • Fontos feladatod legyen a vállalat weboldalainak kezelése, tartalom feltöltés, hírlevelek szerkesztése

Csatlakozz hozzánk, ha…

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel elsősorban marketing területen
  • Nem jelent számodra problémát, hogy napi szinten magabiztosan kommunikálj angolul írásban és szóban egyaránt (felsőfokú szint előnyt jelent)
  • 1-3 éves releváns, szakmai tapasztalatot tudhatsz magadénak online és offline területen egyaránt
  • Rendelkezel az MS Office magas szintű ismeretével - magabiztosan használod az MS Office programokat (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Munkádat innovatívan és önállóan szereted végezni

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Egy lehetőség, melynek keretében egy növekvő piacon, dinamikusan fejlődő magyar cégnél próbálhatod ki magad egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban.

Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában. Kérjük pályázatodat a megpályázott pozíció megjelölésével a következő címre juttasd el: allas@gepida.hu

MATRICÁZÓ MUNKATÁRS

Feladat

  • Kerékpárvázak, alkatrészek matricázása szalagrendszerben
  • Matricázó munkatársak kiszolgálása
  • Vázak alkatrészek tisztítása
  • Anyagmozgatás

Elvárások

  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Magas kézügyesség és szem-kéz koordináció

  • Biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz, juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Világszínvonalú termékek gyártásában tapasztalatszerzés

E-mailben az allas@gepida.hu e-mail címen, a pozíció megjelölésével (tárgy: matricázó) vagy személyesen, önéletrajzzal a 1164 Budapest, Ostorhegy utca 4. címen és telefonon a 06 1 400 60 65 / 972-es melléken Nagy Mihálynál.

BETANÍTOTT KERÉKPÁR ÖSSZESZERELŐ (operátor)

Nők és férfiak jelentkezését is várjuk! A munkavégzés 1 műszakos munkarendben történik.

Feladat

  • Kerékpárok részegységeinek szerelése szalagrendszerben.

Elvárásaink

  • Megbízhatóság
  • Jó állóképesség
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Személyesen, fényképes önéletrajzzal a 1164 Budapest, Ostorhegy utca 4. címen és telefonon a 06 1 400 60 65 / 971 melléken Koppány Krisztiánnál vagy e-mailen (csatolt önéletrajzzal) az allas@gepida.hu e-mail címen.

RAKTÁROS MUNKATÁRS

Feladat

  • A szervezet alkatrész- és készáru raktárának kezelése, egy műszakos munkarendben.

Elvárások

  • Új típusú targonca jogosítvány

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

E-mailben az allas@gepida.hu mail címen, a pozíció megjelölésével (tárgy: raktáros) vagy telefonon a 06 1 400 60 65 / 944-es melléken Major Ferencnél.